O Masmi Poland

Fresh thinking. Clear advice.

Biuro MASMI Poland zostało założone w 2007 roku i jest częścią MASMI Research Group, która specjalizuje się w badaniach marketingowych, zarówno konsumenckich, jak i B2B, w całej Europie, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie.

Jesteśmy młodym, zorientowanym na Klientów i utalentowanym zespołem badaczy oraz doświadczonych konsultantów. Posiadamy nie tylko szeroką wiedzę na temat badań, ale również dogłębne zrozumienie lokalnego rynku i okolicznych regionów.

Specjalizujemy się szczególnie w obszarach FMCG, badań finansowych i telekomunikacyjnych. Mamy duże doświadczenie w badaniach marki i grupy docelowej oraz związanych z rozwojem produktu.

Słuchamy i rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Oferujemy wsparcie w procesie podejmowania decyzji dzięki szeregowi zaawansowanych rozwiązań badawczych i narzędzi analitycznych, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Pozwalają one na uzyskanie trafnych analiz, wnikliwych wniosków i rekomendacji biznesowych, dzięki którym można w pełni wykorzystać swoją inwestycję w badania marketingowe.